Kontaktní informace

Služba Školní InfoKanál je provozována společností KONZULTA Brno a. s.

Své dotazy ohledně služby Školní InfoKanál směrujte buď na skolni@infokanal.cz nebo na tel. číslo: +420 541 128 530

KONZULTA Brno, a. s.
Divize SMS InfoKanál

T:+420 234 656 401
E:info@infokanal.cz
 
W:

www.infokanal.cz
skolni.infokanal.cz
www.konzulta.cz

F: www.facebook.com/smsinfokanal

SÍDLO:
KONZULTA Brno, a. s.
Veveří 456/9
602 00 Brno

O divizi SMS InfoKanál

Již 8 let poskytujeme městům a obcím službu SMS InfoKanál.

SMS InfoKanál slouží jako doplněk komunikačního mixu, zejména městských a obecních rozhlasů a umožňuje distribuci všeobecných informací z obecního dění, jako jsou informace o změnách úředních hodin, odstávky energií, změny termínů svozu odpadu ad. SMS jsou také využívány k individuální komunikaci s občany, například o vyhotovení dokladů, smluv, oznámení o nedoplatcích obecních poplatků ad.

SMS InfoKanál je také významným doplňkem krizové komunikace s obyvatelstvem během povodní a jiných přírodních katastrof a disponuje integrací s výstražnou službou Českého hydrometeorologického ústavu nebo napojením na digitální povodňové plány.

SMS InfoKanál je využíván pro interní potřeby měst a obcí a usnadňuje komunikaci se zastupitelstvem, radou, krizovými štáby, povodňovými komisemi, dobrovolnými hasiči atd.

Mezi uživatele služby SMS InfoKanál patří například tato města:

České Budějovice, Dačice, Chrudim, Klatovy, Kolín, Kralovice, Kraslice, Lanškroun, Lipník nad Bečvou, Milevsko, Moravské Budějovice, Olomouc, Opava, Orlová, Otrokovice, Prachatice, Přerov, Rokycany, Sedlčany, Semily, Sokolov, Stříbro, Tábor, Telč, Třeboň, Týn nad Vltavou, Uničov, Ústí nad Labem, Zábřeh.

Kontaktní formulář